Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Cena na weekend!!! 3 540,00  brutto

21 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek Mysłowice

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego i dopasowanego do wymagań Twojego pieca paliwa opałowego? Polecamy Ci znajdujący się w naszej ofercie Ekogroszek Piekło, który produkowany jest z wyselekcjonowanego węgla kamiennego o wysokiej kaloryczności.

Zakup polecanego przez nas produktu z pewnością sprawi, że przez dłuższy czas utrzymasz wysoką temperaturę w domu, nie narażając się na wyższe koszty.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Zależy nam na zapewnieniu Ci najwyższej jakości usług, dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, będących specjalistami w swojej branży. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i rzeczowy, abyś mógł po transakcji stwierdzić, że jesteś w 100% usatysfakcjonowany z naszych usług.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek Piekło znajdujący się w naszej ofercie, pochodzi z wyselekcjonowanych polskich kopalń wydobywających węgiel kamienny. Nie musisz więc przejmować się jakością naszego węgla. Zapewniamy, że jest to wysokokaloryczne i wyjątkowo wydajne paliwo opałowe, przechowywane w 25 kilogramowych workach.

Zalety Ekogroszku Piekło

Wyróżniający się wysoką kalorycznością i niską ceną Ekogroszek Piekło sprawi, że będziesz w 100% zadowolony ze swojego wyboru. Niska zawartość siarki i popiołu gwarantuje, że jest on znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż tradycyjny węgiel.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek Mysłowice

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This