Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

1 900,00  brutto

Ekogroszek Mysłowice

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego i dopasowanego do wymagań Twojego pieca paliwa opałowego? Polecamy Ci znajdujący się w naszej ofercie Ekogroszek Piekło, który produkowany jest z wyselekcjonowanego węgla kamiennego o wysokiej kaloryczności.

Zakup polecanego przez nas produktu z pewnością sprawi, że przez dłuższy czas utrzymasz wysoką temperaturę w domu, nie narażając się na wyższe koszty.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Zależy nam na zapewnieniu Ci najwyższej jakości usług, dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, będących specjalistami w swojej branży. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i rzeczowy, abyś mógł po transakcji stwierdzić, że jesteś w 100% usatysfakcjonowany z naszych usług.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek Piekło znajdujący się w naszej ofercie, pochodzi z wyselekcjonowanych polskich kopalń wydobywających węgiel kamienny. Nie musisz więc przejmować się jakością naszego węgla. Zapewniamy, że jest to wysokokaloryczne i wyjątkowo wydajne paliwo opałowe, przechowywane w 25 kilogramowych workach.

Zalety Ekogroszku Piekło

Wyróżniający się wysoką kalorycznością i niską ceną Ekogroszek Piekło sprawi, że będziesz w 100% zadowolony ze swojego wyboru. Niska zawartość siarki i popiołu gwarantuje, że jest on znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż tradycyjny węgiel.

Opinie klientów dla Ekogroszek Mysłowice

5 komentarzy(e) dla Dostawa KDW

 1. Michał Kaczmarek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z dostawy węgla prosto z kopalnii PGG przez firmę Węglobud jako KDW. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i terminowo, a jakość dostarczonego węgla jest doskonała.

 2. Jan Wójcik (zweryfikowany)

  Dziękuję za świetną dostawę węgla. Zamówienie zostało dostarczone dokładnie tak, jak ustaliliśmy, a obsługa klienta była profesjonalna i pomocna.

 3. Paweł Adamczyk (zweryfikowany)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości węgla dostarczonego przez firmę Węglobud. Dostawa była punktualna, a pracownicy byli uprzejmi i kompetentni. Polecamy ich usługi.

 4. Rafał Zieliński (zweryfikowany)

  Dostawa węgla prosto z PGG przez firmę była szybka i bezproblemowa. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

 5. Tomasz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Firma Węglobud spełniła moje oczekiwania podczas dostawy węgla. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
 • Jedna gra na użytkownika.
 • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest