Ekogroszek Mysłowice

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego i dopasowanego do wymagań Twojego pieca paliwa opałowego? Polecamy Ci znajdujący się w naszej ofercie Ekogroszek Piekło, który produkowany jest z wyselekcjonowanego węgla kamiennego o wysokiej kaloryczności.

Zakup polecanego przez nas produktu z pewnością sprawi, że przez dłuższy czas utrzymasz wysoką temperaturę w domu, nie narażając się na wyższe koszty.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Zależy nam na zapewnieniu Ci najwyższej jakości usług, dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, będących specjalistami w swojej branży. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i rzeczowy, abyś mógł po transakcji stwierdzić, że jesteś w 100% usatysfakcjonowany z naszych usług.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek Piekło znajdujący się w naszej ofercie, pochodzi z wyselekcjonowanych polskich kopalń wydobywających węgiel kamienny. Nie musisz więc przejmować się jakością naszego węgla. Zapewniamy, że jest to wysokokaloryczne i wyjątkowo wydajne paliwo opałowe, przechowywane w 25 kilogramowych workach.

Zalety Ekogroszku Piekło

Wyróżniający się wysoką kalorycznością i niską ceną Ekogroszek Piekło sprawi, że będziesz w 100% zadowolony ze swojego wyboru. Niska zawartość siarki i popiołu gwarantuje, że jest on znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż tradycyjny węgiel.

Google Maps logo

Polecam tą firmę. Profesjonalna i miła obsługa. Jakość super oczywiście konkurencyjna cena. Szybka dostawa, jestem zadowolony w 100% na pewno skorzystam ponownie.

Jacek Piwowarski

 

Google Maps logo

Polecam serdecznie. Już czwarty sezon biorę eko groszek żółty i jestem mega zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa, szybka dostawa polecam na 100%.

Aleksandra Kroczek

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przemiła obsługa i szybka realizacja zlecenia poprzez bardzo dobry sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Henryk Z.

 

Pełny profesjonalizm, zarówno przy zamawianiu jak i dostawie. Spalanie jak marzenie,zapewne będzie to mój stały dostawca. Polecam w 100%.

Antoni S.

 

Pin It on Pinterest

Share This