Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Cena na weekend!!! 3 540,00  brutto

21 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek workowany Mikołów

Jeśli ogrzewanie Twojego domu spędza Ci sen z powiek, ponieważ nie znalazłeś do tej pory odpowiedniego paliwa, to bardzo dobrze trafiłeś. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór Ekogroszku Piekło, który odznacza się wydajnymi i efektywnymi parametrami, pozwalającymi zaoszczędzić Ci czas i pieniądze.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Dewizą naszego sklepu jest profesjonalne doradztwo i obsługa, ponieważ uważamy, że każdy Klient zasługuje na indywidualne traktowanie. Ponadto nasi specjaliści od opału z przyjemnością doradzą Ci w taki sposób, byś był w 100% usatysfakcjonowany ze swojego zakupu.

Ekogroszek z polskich kopalni

Jeśli martwisz się czy nasz ekogroszek to odpowiedni wybór, to obiecujemy Ci, że jest to kompletnie nie potrzebne, ponieważ otrzymujemy go z wysokokalorycznego węgla kamiennego, pozyskiwanego z naszych rodzimych, polskich kopalń i odznaczającego się niską spiekalnością.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło to produkt o wielu zaletach zamkniętych w 25 kilogramowych foliowych workach. Decydując się na zakup jednego z kilku wariantów opału, możesz być pewien, że nasze paliwo to wysokokaloryczna opcja z niską spiekalnością, z niską zawartością siarki oraz popiołu.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek workowany Mikołów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This