Ekogroszek workowany Mikołów

Jeśli ogrzewanie Twojego domu spędza Ci sen z powiek, ponieważ nie znalazłeś do tej pory odpowiedniego paliwa, to bardzo dobrze trafiłeś. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór Ekogroszku Piekło, który odznacza się wydajnymi i efektywnymi parametrami, pozwalającymi zaoszczędzić Ci czas i pieniądze.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Dewizą naszego sklepu jest profesjonalne doradztwo i obsługa, ponieważ uważamy, że każdy Klient zasługuje na indywidualne traktowanie. Ponadto nasi specjaliści od opału z przyjemnością doradzą Ci w taki sposób, byś był w 100% usatysfakcjonowany ze swojego zakupu.

Ekogroszek z polskich kopalni

Jeśli martwisz się czy nasz ekogroszek to odpowiedni wybór, to obiecujemy Ci, że jest to kompletnie nie potrzebne, ponieważ otrzymujemy go z wysokokalorycznego węgla kamiennego, pozyskiwanego z naszych rodzimych, polskich kopalń i odznaczającego się niską spiekalnością.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło to produkt o wielu zaletach zamkniętych w 25 kilogramowych foliowych workach. Decydując się na zakup jednego z kilku wariantów opału, możesz być pewien, że nasze paliwo to wysokokaloryczna opcja z niską spiekalnością, z niską zawartością siarki oraz popiołu.

Google Maps logo

Polecam tą firmę. Profesjonalna i miła obsługa. Jakość super oczywiście konkurencyjna cena. Szybka dostawa, jestem zadowolony w 100% na pewno skorzystam ponownie.

Jacek Piwowarski

 

Google Maps logo

Polecam serdecznie. Już czwarty sezon biorę eko groszek żółty i jestem mega zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa, szybka dostawa polecam na 100%.

Aleksandra Kroczek

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przemiła obsługa i szybka realizacja zlecenia poprzez bardzo dobry sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Henryk Z.

 

Pełny profesjonalizm, zarówno przy zamawianiu jak i dostawie. Spalanie jak marzenie,zapewne będzie to mój stały dostawca. Polecam w 100%.

Antoni S.

 

Pin It on Pinterest

Share This