Ekogroszek Kędzierzyn-Koźle

Szukasz wysoko wydajnego węgla, wydobywanego z Polskich kopalń? Doskonale więc trafiłeś. Nie dość, że oferujemy najwyższej jakości Ekogroszek Piekło z wyselekcjonowanego węgla kamiennego to w dodatku oferujemy go w bardzo korzystnej cenie. Pakowany w 25-kilogramowe worki foliowe węgiel cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Jako profesjonalna firma, znajdująca się na rynku od wielu lat i działająca w branży opałowej doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb swoich Klientów. Dlatego oferujemy im najwyższej jakości obsługę sprzedażową i po-sprzedażową. Nasi pracownicy z przyjemnością w sposób rzetelny i profesjonalny udzielą wszelkich informacji.

Ekogroszek z polskich kopalni

Polecany przez nas Ekogroszek Piekło to produkowane z węgla kamiennego najwyższej jakości paliwo opałowe. Charakteryzuje się wysoką kalorycznością oraz niską zawartością popiołu. Dodatkowo niska zawartość siarki sprawia, że jest to węgiel znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż ten tradycyjny.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło wytwarzany jest z wysokokalorycznego węgla o niskiej zawartości siarki, małej zawartości wody oraz niskiej spiekalności. Korzystając z tego paliwa opałowego, zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Polecany ekogroszek charakteryzuje się dłuższym utrzymywaniem wysokiej temperatury.

Google Maps logo

Polecam tą firmę. Profesjonalna i miła obsługa. Jakość super oczywiście konkurencyjna cena. Szybka dostawa, jestem zadowolony w 100% na pewno skorzystam ponownie.

Jacek Piwowarski

 

Google Maps logo

Polecam serdecznie. Już czwarty sezon biorę eko groszek żółty i jestem mega zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa, szybka dostawa polecam na 100%.

Aleksandra Kroczek

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przemiła obsługa i szybka realizacja zlecenia poprzez bardzo dobry sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Henryk Z.

 

Pełny profesjonalizm, zarówno przy zamawianiu jak i dostawie. Spalanie jak marzenie,zapewne będzie to mój stały dostawca. Polecam w 100%.

Antoni S.

 

Pin It on Pinterest

Share This