Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Cena na weekend!!! 3 540,00  brutto

21 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek Kędzierzyn-Koźle

Szukasz wysoko wydajnego węgla, wydobywanego z Polskich kopalń? Doskonale więc trafiłeś. Nie dość, że oferujemy najwyższej jakości Ekogroszek Piekło z wyselekcjonowanego węgla kamiennego to w dodatku oferujemy go w bardzo korzystnej cenie. Pakowany w 25-kilogramowe worki foliowe węgiel cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Jako profesjonalna firma, znajdująca się na rynku od wielu lat i działająca w branży opałowej doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb swoich Klientów. Dlatego oferujemy im najwyższej jakości obsługę sprzedażową i po-sprzedażową. Nasi pracownicy z przyjemnością w sposób rzetelny i profesjonalny udzielą wszelkich informacji.

Ekogroszek z polskich kopalni

Polecany przez nas Ekogroszek Piekło to produkowane z węgla kamiennego najwyższej jakości paliwo opałowe. Charakteryzuje się wysoką kalorycznością oraz niską zawartością popiołu. Dodatkowo niska zawartość siarki sprawia, że jest to węgiel znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż ten tradycyjny.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło wytwarzany jest z wysokokalorycznego węgla o niskiej zawartości siarki, małej zawartości wody oraz niskiej spiekalności. Korzystając z tego paliwa opałowego, zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Polecany ekogroszek charakteryzuje się dłuższym utrzymywaniem wysokiej temperatury.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek Kędzierzyn-Koźle

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This