Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

1 900,00  brutto

Ekogroszek Kędzierzyn-Koźle

Szukasz wysoko wydajnego węgla, wydobywanego z Polskich kopalń? Doskonale więc trafiłeś. Nie dość, że oferujemy najwyższej jakości Ekogroszek Piekło z wyselekcjonowanego węgla kamiennego to w dodatku oferujemy go w bardzo korzystnej cenie. Pakowany w 25-kilogramowe worki foliowe węgiel cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Jako profesjonalna firma, znajdująca się na rynku od wielu lat i działająca w branży opałowej doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb swoich Klientów. Dlatego oferujemy im najwyższej jakości obsługę sprzedażową i po-sprzedażową. Nasi pracownicy z przyjemnością w sposób rzetelny i profesjonalny udzielą wszelkich informacji.

Ekogroszek z polskich kopalni

Polecany przez nas Ekogroszek Piekło to produkowane z węgla kamiennego najwyższej jakości paliwo opałowe. Charakteryzuje się wysoką kalorycznością oraz niską zawartością popiołu. Dodatkowo niska zawartość siarki sprawia, że jest to węgiel znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż ten tradycyjny.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło wytwarzany jest z wysokokalorycznego węgla o niskiej zawartości siarki, małej zawartości wody oraz niskiej spiekalności. Korzystając z tego paliwa opałowego, zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Polecany ekogroszek charakteryzuje się dłuższym utrzymywaniem wysokiej temperatury.

Opinie klientów dla Ekogroszek Kędzierzyn-Koźle

5 komentarzy(e) dla Dostawa KDW

 1. Michał Kaczmarek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z dostawy węgla prosto z kopalnii PGG przez firmę Węglobud jako KDW. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i terminowo, a jakość dostarczonego węgla jest doskonała.

 2. Jan Wójcik (zweryfikowany)

  Dziękuję za świetną dostawę węgla. Zamówienie zostało dostarczone dokładnie tak, jak ustaliliśmy, a obsługa klienta była profesjonalna i pomocna.

 3. Paweł Adamczyk (zweryfikowany)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości węgla dostarczonego przez firmę Węglobud. Dostawa była punktualna, a pracownicy byli uprzejmi i kompetentni. Polecamy ich usługi.

 4. Rafał Zieliński (zweryfikowany)

  Dostawa węgla prosto z PGG przez firmę była szybka i bezproblemowa. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

 5. Tomasz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Firma Węglobud spełniła moje oczekiwania podczas dostawy węgla. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
 • Jedna gra na użytkownika.
 • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest