Ekogroszek Jastrzębie-Zdrój

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości węgla, który Cię nie zawiedzie i będzie spełniać Twoje oczekiwania stawiane paliwu opałowemu serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą Ekogroszku Piekło. Ekogroszek workowany dostępny w naszym sklepie to propozycje o wysokich parametrach, które z całą pewnością zapewnią Ci efektywne ciepło w chłodne, jesienne i zimowe wieczory. Teraz możesz zamówić u nas ten węgiel workowany w atrakcyjnych cenach z dostawą do Jastrzębia – Zdrój.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

To jeden z celów, jaki postawiliśmy sobie jako właściciele firmy i swoim pracownikom, by zapewnić jak najlepszą obsługę swoim Klientom. Ponadto chcielibyśmy, żeby nasi Klienci byli w 100% usatysfakcjonowani z wyboru konkretnego Ekogroszku Piekło, dlatego zatrudniamy tylko i wyłącznie specjalistów od opału.

Ekogroszek z polskich kopalni

Wysoka jakość, wysoka kaloryczność, niska lub zerowa zdolność do tworzenia spieków, a także niska zawartość popiołu i siarki to cechy charakterystyczne ekogroszku będącego rezultatem obróbki węgla kamiennego pochodzącego z polskich kopalń i znajdującego się w szerokiej ofercie naszego sklepu.

Zalety ekogroszku Piekło

Nasz Ekogroszek Piekło to produkt dostępny na naszym rynku, który za sprawą swoich parametrów zyskuje coraz większe zainteresowanie oraz rzeszę zadowolonych z użytkowania Klientów. W dużej mierze dzieje się to za sprawą jego wysokiej kaloryczności i niskiej ilości spieków, a także niewielkiej zawartości popiołu.

Google Maps logo

Polecam tą firmę. Profesjonalna i miła obsługa. Jakość super oczywiście konkurencyjna cena. Szybka dostawa, jestem zadowolony w 100% na pewno skorzystam ponownie.

Jacek Piwowarski

 

Google Maps logo

Polecam serdecznie. Już czwarty sezon biorę eko groszek żółty i jestem mega zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa, szybka dostawa polecam na 100%.

Aleksandra Kroczek

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przemiła obsługa i szybka realizacja zlecenia poprzez bardzo dobry sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Henryk Z.

 

Pełny profesjonalizm, zarówno przy zamawianiu jak i dostawie. Spalanie jak marzenie,zapewne będzie to mój stały dostawca. Polecam w 100%.

Antoni S.

 

Pin It on Pinterest

Share This