Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Ostatnie palety w tej cenie!!! 3 530,00  brutto

20 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek workowany Cieszyn

Nasz Ekogroszek Piekło to wysokiej jakości produkt, który wytwarzany jest z węgla pochodzącego z wyselekcjonowanych, polskich kopalń. Każdy z tych produktów odznacza się doskonałymi parametrami, mimo swoich różnych wartości w zależności od rodzaju ekogroszku, które zapewniają Klientom pełną satysfakcję z zakupów. Oferowany węgiel workowany to efektywne paliwo stałe, które zapewni Twojemu zaciszu domowemu ciepło na długi czas.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Profesjonalne doradztwo i obsługa to cechy charakterystyczne wyróżniające nas na tle innych firm prosperujących na polskim rynku. To dzięki tak postawionym celom jesteśmy w stanie w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i zapewnić im 100% satysfakcję z zakupów w naszym sklepie.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek Piekło to propozycja stanowiąca jedną z efektywniejszych alternatyw paliw stałych, która swoje korzenie ma w polskich kopalniach. Specjalnie wyselekcjonowany węgiel kamienny o wysokiej kaloryczności i niewielkiej zawartości siarki zostaje poddany obróbce w taki sposób, by stworzyć wydajny i wysokiej jakości ekogroszek, który zapewni zadowolenie każdemu z naszych Klientów.

Zalety Ekogroszku Piekło

Węgiel w formie Ekogroszku Piekło to idealne rozwiązanie dla wymagających Klientów, którzy od swojego opału oczekują korzystnych parametrów, które pozwolą osiągać im odpowiedni poziom ciepła za sprawą optymalnej ilości opału, co jednocześnie sprawia, że oszczędzają nie tylko swoje fundusze, ale i czas potrzebny na obsługę swojego kotła.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek workowany Cieszyn

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This