Ekogroszek workowany Cieszyn

Nasz Ekogroszek Piekło to wysokiej jakości produkt, który wytwarzany jest z węgla pochodzącego z wyselekcjonowanych, polskich kopalń. Każdy z tych produktów odznacza się doskonałymi parametrami, mimo swoich różnych wartości w zależności od rodzaju ekogroszku, które zapewniają Klientom pełną satysfakcję z zakupów. Oferowany węgiel workowany to efektywne paliwo stałe, które zapewni Twojemu zaciszu domowemu ciepło na długi czas.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Profesjonalne doradztwo i obsługa to cechy charakterystyczne wyróżniające nas na tle innych firm prosperujących na polskim rynku. To dzięki tak postawionym celom jesteśmy w stanie w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i zapewnić im 100% satysfakcję z zakupów w naszym sklepie.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek Piekło to propozycja stanowiąca jedną z efektywniejszych alternatyw paliw stałych, która swoje korzenie ma w polskich kopalniach. Specjalnie wyselekcjonowany węgiel kamienny o wysokiej kaloryczności i niewielkiej zawartości siarki zostaje poddany obróbce w taki sposób, by stworzyć wydajny i wysokiej jakości ekogroszek, który zapewni zadowolenie każdemu z naszych Klientów.

Zalety Ekogroszku Piekło

Węgiel w formie Ekogroszku Piekło to idealne rozwiązanie dla wymagających Klientów, którzy od swojego opału oczekują korzystnych parametrów, które pozwolą osiągać im odpowiedni poziom ciepła za sprawą optymalnej ilości opału, co jednocześnie sprawia, że oszczędzają nie tylko swoje fundusze, ale i czas potrzebny na obsługę swojego kotła.

Google Maps logo

Polecam tą firmę. Profesjonalna i miła obsługa. Jakość super oczywiście konkurencyjna cena. Szybka dostawa, jestem zadowolony w 100% na pewno skorzystam ponownie.

Jacek Piwowarski

 

Google Maps logo

Polecam serdecznie. Już czwarty sezon biorę eko groszek żółty i jestem mega zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa, szybka dostawa polecam na 100%.

Aleksandra Kroczek

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przemiła obsługa i szybka realizacja zlecenia poprzez bardzo dobry sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Henryk Z.

 

Pełny profesjonalizm, zarówno przy zamawianiu jak i dostawie. Spalanie jak marzenie,zapewne będzie to mój stały dostawca. Polecam w 100%.

Antoni S.

 

Pin It on Pinterest

Share This