Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

1 900,00  brutto

Ekogroszek workowany Cieszyn

Nasz Ekogroszek Piekło to wysokiej jakości produkt, który wytwarzany jest z węgla pochodzącego z wyselekcjonowanych, polskich kopalń. Każdy z tych produktów odznacza się doskonałymi parametrami, mimo swoich różnych wartości w zależności od rodzaju ekogroszku, które zapewniają Klientom pełną satysfakcję z zakupów. Oferowany węgiel workowany to efektywne paliwo stałe, które zapewni Twojemu zaciszu domowemu ciepło na długi czas.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Profesjonalne doradztwo i obsługa to cechy charakterystyczne wyróżniające nas na tle innych firm prosperujących na polskim rynku. To dzięki tak postawionym celom jesteśmy w stanie w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i zapewnić im 100% satysfakcję z zakupów w naszym sklepie.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek Piekło to propozycja stanowiąca jedną z efektywniejszych alternatyw paliw stałych, która swoje korzenie ma w polskich kopalniach. Specjalnie wyselekcjonowany węgiel kamienny o wysokiej kaloryczności i niewielkiej zawartości siarki zostaje poddany obróbce w taki sposób, by stworzyć wydajny i wysokiej jakości ekogroszek, który zapewni zadowolenie każdemu z naszych Klientów.

Zalety Ekogroszku Piekło

Węgiel w formie Ekogroszku Piekło to idealne rozwiązanie dla wymagających Klientów, którzy od swojego opału oczekują korzystnych parametrów, które pozwolą osiągać im odpowiedni poziom ciepła za sprawą optymalnej ilości opału, co jednocześnie sprawia, że oszczędzają nie tylko swoje fundusze, ale i czas potrzebny na obsługę swojego kotła.

Opinie klientów dla Ekogroszek workowany Cieszyn

5 komentarzy(e) dla Dostawa KDW

 1. Michał Kaczmarek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z dostawy węgla prosto z kopalnii PGG przez firmę Węglobud jako KDW. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i terminowo, a jakość dostarczonego węgla jest doskonała.

 2. Jan Wójcik (zweryfikowany)

  Dziękuję za świetną dostawę węgla. Zamówienie zostało dostarczone dokładnie tak, jak ustaliliśmy, a obsługa klienta była profesjonalna i pomocna.

 3. Paweł Adamczyk (zweryfikowany)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości węgla dostarczonego przez firmę Węglobud. Dostawa była punktualna, a pracownicy byli uprzejmi i kompetentni. Polecamy ich usługi.

 4. Rafał Zieliński (zweryfikowany)

  Dostawa węgla prosto z PGG przez firmę była szybka i bezproblemowa. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

 5. Tomasz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Firma Węglobud spełniła moje oczekiwania podczas dostawy węgla. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
 • Jedna gra na użytkownika.
 • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest