Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

1 900,00  brutto

Ekogroszek Bytom

Jeżeli szukasz charakteryzującego się doskonałymi parametrami węgla opałowego, to zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Znajdziesz u nas przede wszystkim Ekogroszek Piekło, który wśród Klientów cieszy się opinią jednego z najlepszych ekogroszków na rodzimym rynku. Wyróżnia się wysoką kalorycznością, niską zawartością siarki oraz popiołu.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Korzystając z naszych usług masz pewność nie tylko najwyższej jakości opału, ale również kompleksowej i profesjonalnej obsługi. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i rzeczowy. Staramy się zapoznać z oczekiwaniami Klienta oraz możliwościami pieca, aby jak najlepiej doradzić.

Ekogroszek z polskich kopalni

Oferowany przez nas ekogroszek to najwyższej jakości dostępne na polskim rynku paliwo opałowe. Pozyskiwany z wysokokalorycznego węgla kamiennego cechuje się najwyższymi normami jakości dla sprzedawanego węgla. Decydując się na zakup znajdującego się w naszej ofercie ekogroszku stawiasz na wysoką jakość i niską cenę.

Zalety Ekogroszku Piekło

Zapakowany w foliowe worki, zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza Ekogroszek Piekło to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość. Wysoka kaloryczność, niska zawartość siarki i popiołu oraz niska spiekalność wyróżnia go na tle innych produktów dostępnych na rynku.

Opinie klientów dla Ekogroszek Bytom

5 komentarzy(e) dla Dostawa KDW

 1. Michał Kaczmarek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z dostawy węgla prosto z kopalnii PGG przez firmę Węglobud jako KDW. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i terminowo, a jakość dostarczonego węgla jest doskonała.

 2. Jan Wójcik (zweryfikowany)

  Dziękuję za świetną dostawę węgla. Zamówienie zostało dostarczone dokładnie tak, jak ustaliliśmy, a obsługa klienta była profesjonalna i pomocna.

 3. Paweł Adamczyk (zweryfikowany)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości węgla dostarczonego przez firmę Węglobud. Dostawa była punktualna, a pracownicy byli uprzejmi i kompetentni. Polecamy ich usługi.

 4. Rafał Zieliński (zweryfikowany)

  Dostawa węgla prosto z PGG przez firmę była szybka i bezproblemowa. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

 5. Tomasz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Firma Węglobud spełniła moje oczekiwania podczas dostawy węgla. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
 • Jedna gra na użytkownika.
 • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest