Ekogroszek Bobrek

(14 opinii klienta)

1 420,00 1 458,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Nasz ekogroszek Bobrek to bezkonkurencyjny produkt stworzony na bazie wysokojakościowego węgla. Ekogroszek PIEKŁO to opał , który został poddany obróbce mechanicznej, dzięki czemu uzyskaliśmy groszek o powtarzalnej frakcji wielkości 5-25 mm. Obróbka mechaniczna polega na kruszeniu węgla na nowoczesnych maszynach, po czym węgiel jest przesiewany przez sita, dzięki czemu klient kupuje już oczyszczony z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń ekogroszek. Ekogroszek PIEKŁO został udoskonalony, aby jego jakość przewyższała inne paliwa stałe pod względem energetycznym. Jest to jedyny taki, dostępny na polskim rynku węgiel, który oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie przy jednocześnie bardzo wysokiej wartości energetycznej i małej zdolności spiekania.

Pomarańczowy ekogroszek Bobrek jest idealnym paliwem stałym do kotłów IV i V klasy ekologicznej, czyli do kotłów najnowszej generacji. Dzięki swojej wysokiej wartości energetycznej i stosunkowo niskiej cenie ekogroszek Bobrek PIEKŁO w zatrważającym tempie zyskuje popularność zarówno w kraju, jak i państwach ościennych.

Wyczyść
SKU: 146 Kategoria: Tag:

14 komentarzy(e) dla Ekogroszek Bobrek

 1. Olgierd Dalikowski (zweryfikowany)

  Ekogroszek świetnej jakości. Jego cena atrakcyjna, często można trafić dodatkowo na promocje. Dostawa dość, że szybka to jeszcze terminowa zawsze. Polecam.

 2. Zbyszek Jankowski (zweryfikowany)

  Świetny ekogroszek z polskiej kopalni. Jakość świetna, super cena. Kupuję od jakiegoś czasu i nie zamierzam zmieniać. Polecam zarówno sklep za profesjonalną obsługę, jak i produkt.

 3. Darek Kosior (zweryfikowany)

  Zarówno cena jak i parametry bardzo dobre. Ekogroszek Bobrek dobrze się pali. Kaloryczność dobra.

 4. Marek Guzik (zweryfikowany)

  Już po raz kolejny zamówiłem Ekogroszek Bobrek i nie żałuję swojej decyzji. Obsługa, która potrafi doradzić to coś, na co warto zwrócić uwagę. Cena i jakość bardzo mnie zadowala.

 5. Kamil Damiński (zweryfikowany)

  Dobry węgiel. Polecam.

  • Węglobud

   Dziękujemy Panu za opinię.

 6. Marta Stasiczka (zweryfikowany)

  Profesjonalna obsługa, szybka wysyłka, produkt wart ceny. Jestem bardzo miło zaskoczona jakością obsługi. Polecam, bo warto.

  • Węglobud

   Dziękujemy i życzymy szczęśliwego nowego roku!

 7. Jarosław Czerkawski (zweryfikowany)

  Ekogroszek wart swojej ceny, nie spieka się, pozostawia minimalne zanieczyszczenia, dobry produkt, po który sięgnę nie raz.

  • Węglobud

   Dziękujemy. Cieszymy się bardzo, że produkt jest dla Pana odpowiedni.

 8. Maria Wiencek (zweryfikowany)

  Ekogroszek dobrej jakości, długo się pali, zapewnia odpowiedni poziom ciepła, polecam.

  • Węglobud

   Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

 9. Miłosz Dmuchawa (zweryfikowany)

  Naprawdę świetny produkt, dobra jakość, długo się spala. Obsługa na wysokim poziomie, potrafi doradzić i widać, że zna się na fachu.

  • Węglobud

   Bardzo miło nam to czytać. Cieszymy się, że nasz towar odpowiada Pana oczekiwaniom.

 10. Albert Wolski (zweryfikowany)

  W pełni zaopatrzony skład opału. Mają to, czego szukałem. Zdecydowałam się na ekogroszek Bobrek i teraz wiem, że wybór był słuszny. Bardzo dobra jakość i oczywiście przystępna cena.

  • Węglobud

   Cieszymy się niezmiernie, że znalazł Pan u nas to, czego szukał. Zapraszamy do kolejnych zakupów.

 11. Marek Duda (zweryfikowany)

  Parę dni temu zamówiłem ekogroszek Bobrek. Doskonały kontakt! Super, bo mogłem umówić się na dogodny termin w celu dostarczenia przez firmę węgla. Gorąco polecam.

  • Węglobud

   Cieszymy się, że jest Pan zadowolony. Dla naszej obsługi takie opinie są niezwykle cenne.

 12. Michał Sikora (zweryfikowany)

  Wśród wielu dostępnych odmian ekogroszku w wersji workowanej mnie najbardziej odpowiada Bobrek, ponieważ jest produktem węglowym o niezwykle wysokiej wartości energetycznej, a to jest dla mnie najważniejsze.

  • Węglobud

   Bardzo się cieszymy, że znalazł Pan odpowiedni produkt dla siebie. Zachęcamy do kolejnego zakupu. PS. warto zajrzeć w zakładkę promocje 😉

 13. Jan Gudej (zweryfikowany)

  Wszystkim polecam ten ekogroszoek, nie wiem, czy kiedykolwiek wcześniej byłem tak zadowolony, po pierwsze zużyłem go w sezonie dwa razy mniej od poprzedniego węgla, po drugie zero spieków, mało popiołu, węgiel przyjechał suchy, a cena też bardzo dobra. Ja już szukać nie będę, w końcu mam sprawdzony ekogroszek, w tym sezonie również kupię bobrek.

  • Węglobud

   Bardzo miło czyta się nam takie komentarze. Dziękujemy.

 14. Wojtek Przymus (zweryfikowany)

  Jakość zadowalająca, suchy, wydajny, nie zostawia zanieczyszczeń, atrakcyjna cena, transport bardzo profesjonalny. Chciałbym, żeby każdy sklep miał taką profesjonalną obsługę jak tutaj.

  • Węglobud

   Bardzo dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Ekogroszek Bobrek luzem parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność27-29 MJ/kg
Popiół3-8%
Siarka0,4-0,8%
Spiekalność0-10

TYP: 32 – węgiel gazowo-płomienny
Charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, niską zdolnością spiekania, silnie świecącym płomieniem.

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym
 • inne kotły dostosowane
 • do spalania opału we frakcji 5-25 mm

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Oblicz koszty dostawy

x

Pin It on Pinterest

Share This