Ekogroszek workowany to połączenie wysokiej jakości i niskiej ceny

utworzone przez | Maj 6, 2021 | blog | 0 komentarzy

Jak powszechnie wiadomo, ekogroszek powstaje z wyselekcjonowanego węgla kamiennego i brunatnego. Specjalistyczny proces produkcji tego typu paliwa opałowego sprawia, że łączy on w sobie parametry i cechy, które nie zawsze idą ze sobą w parze. Jesteśmy powiem przyzwyczajeni do tego, że w zdecydowanej większości przypadków wysoka jakość oznacza wysoką cenę i analogicznie niska jakość oznacza niską cenę. Jak się okazuje znaleźć można na rynku, wśród milionów ofert takie, które wyłamują się tego trendu.

Ekogroszek workowany Węglobud – najwyższa jakość w korzystnej cenie

Jeżeli zastanawialiście się, czy możliwy jest zakup charakteryzującego się wysoką kalorycznością paliwa opałowego w niskiej cenie, to z przyjemnością informujemy Was, że tak. Doskonałym przykładem na to jest na przykład sklep internetowy wegiel24.info, który w swojej ofercie posiada najwyższej jakości workowany ekogroszek w konkurencyjnej cenie. Polecany przez nas ekogroszek jest wyjątkowo wydajny a jednocześnie przyjazny dla środowiska. Sprzedawany w 25-kilogramowych workach, które stanowią ochronę przed opadami atmosferycznymi a jednocześnie zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza dzięki otworom. Zachowanie więc odpowiedniej wilgotności na poziomie około 10% nie jest trudne. Tak niewielki parametr sprawia, że ekogroszek jest wyjątkowo wydajny. Energia nie jest bowiem tracona na odparowanie wody i w pełni może zostać przeznaczona na wytwarzanie ciepła.

Coraz większa świadomość ludzi na temat ochrony środowiska sprawia, że ekogroszek to paliwo opałowe cieszące się coraz większym zainteresowaniem. Oprócz wysokiej kaloryczności, ten rodzaj paliwa charakteryzuje jeszcze wygodą w użytkowaniu. Ekogroszek w połączeniu z wysokiej klasy kotłem pozwala na zminimalizowanie Twojego udziału w procesie grzewczym. Wystarczy, że raz w tygodniu pojawisz się w kotłowni w celu dorzucenia opału do zbiornika, z którego podajnik sam będzie sobie pobierał odpowiednie proporcje.

Czym wyróżnia się workowany ekogroszek Węglobud?

Ekogroszek znacznie wyróżnia się na tle tradycyjnego węgla. Stworzony ze specjalnie wyselekcjonowanego węgla kamiennego, który następnie został poddany procesom, które wpłynęły przede wszystkim na jego wydajność. Te cechy, które również warte są podkreślenia to między innymi:

  • niska zawartość popiołu, która pozytywnie wpływa na żywotność kotła,
  • niska zawartość siarki, która wpływa na fakt, że jest to paliwo znacznie mniej zanieczyszczające środowisko.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Kategorie produktów

Zobacz inne wpisy na naszym węglowym blogu

Tanie ogrzewanie domowe

Tanie ogrzewanie domowe

Czy istnieją proste sposoby na tanie i wygodne ogrzanie domu? Jaki rodzaj ogrzewania będzie najlepszym wyborem?

Dlaczego warto wybrać ekogroszek?

Dlaczego warto wybrać ekogroszek?

Czy ekogroszek to najlepsze paliwo opałowe? Jaki rodzaj ekogroszku wybrać, aby nie żałować? Jakie parametry posiada dobry ekogroszek?

#
$

Nie przegap kolejnego artykułu lub promocji, zapisz się na naszą listę mailingową.

Oblicz koszty dostawy

x

Pin It on Pinterest