Czujnik czadu

153,49  brutto

Cichy zabójca, czyli tlenek węgla, jest zagrożeniem wszystkich miejsc ogrzewanych systemami grzewczymi na bazie wielu paliw stałych. Szacuje się, że co roku kilkadziesiąt osób pada ofiarami zatrucia czadem.

Czujnik czadu i dymu Feniks  wykonuje w regularnych odstępach czasu ewaluację poziomu stężenia CO w pomieszczeniu. W przypadku wykrycia stężenia powyżej dopuszczalnych norm następuje uruchomienie alarmu dzwiękowo – świetlnego. Alarm ulega samoistnemu wyłączeniu po obniżeniu stężenia CO do dozwolonego poziomu.

Czujnik czadu Feniks to gwarancja bezpieczeństwa pomieszczeń w domach prywatnych, kotłowniach i budynkach użyteczności publicznej, z piecami opalanymi paliwem stałym lub gazem palnym, węglem lub drewnem. Wykonany z półprzewodników o wysokiej odporności na szkodliwe czynniki takie jak para wodna, opary chemiczne czy opary pochodzące od kosmetyków z aerozolem, czujnik czadu i dymu Feniks charakteryzuje się imponującą żywotnością, nawet do 10 lat. Po upływie trzyletniego okresu gwarancji czujnik czadu nadal może być serwisowany u producenta.

Brak w magazynie

SKU: 1497 Kategorie: ,

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Oblicz koszty dostawy

x

Pin It on Pinterest

Share This