NIEDOSTĘPNY

Czujnik czadu

153,49  brutto

Cichy zabójca, czyli tlenek węgla, jest zagrożeniem wszystkich miejsc ogrzewanych systemami grzewczymi na bazie wielu paliw stałych. Szacuje się, że co roku kilkadziesiąt osób pada ofiarami zatrucia czadem.

Czujnik czadu i dymu Feniks wykonuje w regularnych odstępach czasu ewaluację poziomu stężenia CO w pomieszczeniu. W przypadku wykrycia stężenia powyżej dopuszczalnych norm następuje uruchomienie alarmu dzwiękowo – świetlnego. Alarm ulega samoistnemu wyłączeniu po obniżeniu stężenia CO do dozwolonego poziomu.

Czujnik czadu Feniks to gwarancja bezpieczeństwa pomieszczeń w domach prywatnych, kotłowniach i budynkach użyteczności publicznej, z piecami opalanymi paliwem stałym lub gazem palnym, węglem lub drewnem. Wykonany z półprzewodników o wysokiej odporności na szkodliwe czynniki takie jak para wodna, opary chemiczne czy opary pochodzące od kosmetyków z aerozolem, czujnik czadu i dymu Feniks charakteryzuje się imponującą żywotnością, nawet do 10 lat. Po upływie trzyletniego okresu gwarancji czujnik czadu nadal może być serwisowany u producenta.

NIEDOSTĘPNY

Opinie klientów dla Czujnik czadu

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
-50 zł/t od tony
Nagroda
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
Nagroda
Innym razem
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Liczba nagród w loterii jest ograniczona. Wylosowanie kuponu nie gwarantuje ich otrzymania. Decyduje kolejność zamówień.

Pin It on Pinterest